ÖĞRETMENLERE ÖZEL

TÜRKİYE EĞİTİM VE KÜLTÜR PLATFORMU

Merhaba

Milyonlarca öğretmen, öğrenci, eğitim kurumu ve yayınevlerinin çalışmalarını ve ilgi alanlarını içeren TÜRKİYE EĞİTİM VE KÜLTÜR PLATFORMU+ oluşturduk.

Branşınız alanında çıtayı yükselterek bilgi birikiminizi sergilemek, güncellemek ve eğitim alanında dünya ile yarışacak bir konuma gelmek için ÖĞRETMENLERİMİZLE ELE ELE vermeye karar verdik.

ÖNCELİKLE;

Hiçbir bedel ödemeden, kendi adınıza düzenlenecek, branşınızla ilgili dersler ekleyip çıkarabileceğiniz, aşağıdaki örnekte göreceğiniz gibi özel bir web sitesi hazırlıyoruz. Örnek

www.hamdi kalkan.24saategitim.com

Adınıza hazırlayacağımız bu web sitesinde İngilizce + Modern Arapça Online Eğitim dersleri de yer alacaktır. Çok yakında da siz değerli öğretmenlerimizin bilgilerinden de yararlanarak Almanca, Fransızca, Rusça, Japonca, Çince, İspanyolca ve İtalyanca gibi dünyanın popüler dillerini ve Eğitim dünyasında yer alan Fen-Sözel tüm branşları ve değişik eğitim dallarını da kapsayacak online eğitim dersleri de eklenecek.

Siz de kendi branşınızda güncel bilgileri paylaşmak ve her konuda gerek öğrencilerinize gerekse  çevrenize eğitim alanında destek vermeyi hedefliyorsanız size bir kuruş harcatmadan bir fırsat sunuyoruz.

SİZE ÖZEL SAHİP OLACAĞINIZ WEB SİTENİZ NELERİ KAPSIYOR?

SİZE, ADINIZA ÖZEL HAZIRLAYACAĞIMIZ ÜCRETSİZ  WEB SİTESİNDE 

 1. Branşınızla ilgili çalışmaları, dersleri, araştırmaları, görüntülü video, resimli, sesli, yazılı-pdf formatlarında ekleyebileceksiniz.
 2. Çalışmalarınızı kitap, dergi, fasikül haline gelebilecek duruma getirmeniz halinde aramızda yapılacak sözleşme kapsamında çalışmalarınız tarafımızdan basılacak ve Türkiye Genelinde dağıtımı yapılarak satışa sunulacaktır. Buradaki kazancınız sözleşmede ayrıca belirlenecektir.
 3. Ayrıca dilerseniz adınız Eğitimcilerimiz bölümünde yer alacak Türkiye genelinde tanınabileceksiniz.
 4. Ayrıca çalıştığınız okul veya kurumun kitap ve kırtasiye ihtiyaçları toptan ve en ucuz şekilde sağlanabilecektir.
 5. Hazırlanacak Bilgi Yarışmalarında branşınızla ilgili sorular hazırlayıp yarışmacılara sunabileceksiniz.
 6. Meslektaşlarınızla branşınızla ile ilgili bilimsel çalışmaları paylaşıp bilgileri güncelleyebileceksiniz.
 7. Dilerseniz telefon, email, facebook, twitter, Skype gibi iletişim adresleriniz yer alacak ve çevrenizin size kolay ulaşması sağlanacaktır.
 8. Sizin için hazırlayacağımız özel sitede İngilizce + Modern Arapça Online Eğitim dersleri yer alacak.
 9. Her yıl her branş için ayrı ayrı düzenlenecek ödüllü bilim yarışmalarına çalışmalarınızla katılarak kendinizi ülke çapında tanıtabileceksiniz.

PEKİ KAZANCINIZ NE OLACAK?

 1. Kendi branşınızda hazırlamış olduğunuz ve uygun bulunan dersler  ve çalışmalar www.saategitim.com sitemizde yayınlanacak ve her yıl sonunda elde edeceğimiz net gelirin %50'si öğretmenlerimiz arasında paylaşılacaktır.
 2. Kendi branşınızda hazırlamış olduğunuz ve uygun bulunan dersler  ve çalışmalar kurumumuz tarafından yayınlanacak ve yapılacak sözleşme ile eser sahibi olarak tarafınıza bir bedel ödenecektir.

DEĞERLİ ÖĞRETMENİMİZ…

GELİN EĞİTİMDE GELECEĞE BERABER YÖN VERELİM.

TAMAMI ÜCRETSİZ

Size özel, adınızı içeren veya sizin belirleyeceğiniz bir isimle Meslek hayatınızda yapacağınız bilimsel çalışmaları meslektaşlarınızla paylaşmak- öğrencilerinize modern çalışma alanları sunmak hem de çevrenize eğitim alanında ihtiyaç duyacakları eğitim materyallerini, kitap ve CD leri en ucuz şekilde almaları konusundaher türlü desteği veriyoruz. Ayrıca hem İngilizce ve modern Arapça Online Eğitim sistemimizi de sitenize entegre ettirerek  öğrencilerinizin ve çevrenizin hizmetine sunabiliriz.

Bulunduğunuz çevrede eğitim alanında farklı hizmetler vermek, dahi iyi tanınmak ve eğitim etkinlikleri düzenleyerek adınız duyurmak ister misiniz?

Bir kuruş ödemeden bunlara sahip olabilirsiniz.

BİR DAKİKA...

Bana ait, adını kendi koyacağım özel bir web sitesine sahip olmak istiyorum diyorsanız 

ücretsiz olan

www.adınız.24saategitim.com

yerine

www.toprakingilizce.com

www.karvizyonegitim.com

örneklerinde olduğu gibi sizin belirleyeceğiniz tamamen size özel bir isimle çok az bir maliyetle bir web sitesi hazırlayabiliriz.

Size özel web siteniz 2 günde hazırlanacak ve yayınlanmaya başlanacaktır.

Hemen aşağıdaki formu doldurup yollayın. 24 Saat içinde size dönüş yapılacaktır.

EVET ÇITAYI YÜKSELTMEYE HAZIR MISINIZ?

 

Hamdi Kalkan

0505- 556 56 56

destek@numberoneenglish.com

numberoneenglishturkey@gmail.com

ÖĞRETMENLERE ÖZEL

Ögretmenlere Site Başvuru Formu